Capivari Ecoresort Residence
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Overdekt zwembad Buitenzwembad |
| Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Sportactiviteiten Aquapark | Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum Jacuzzi |
| Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Dit elegante Capivari Ecoresort Residence Jaguatirica hotel is in Jaguatirica, op afstand van 4 km van het Park Novo Oriente gelegen, en biedt een zwembad aan. Het resort heeft uitzicht op de berg en beschikt over Wi-Fi in de hele accommodatie.
Daarnaast ligt de stad Sao Francisco do Sul op 90 minuten rijden van het hotel.
Capivari Ecoresort Residence biedt de gasten een balkon, waar airconditioning, samen met een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. Ze zijn uitgerust met privébadkamers.
Het pand in Jaguatirica heeft een à-la-carterestaurant met een menu van Braziliaanse gerechten.
- Locale bezienswaardigheiden
- Pedra do Grito4746 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Afonso Pena78 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Restaurant
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Overdekt zwembad
- Buitenzwembad
- Aquapark
- Tuin
- Spa en wellnesscentrum
- Sauna
- Jacuzzi
- Fitnesscentrum
- Zwembad met uitzicht
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Capivari Ecoresort Residence hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Capivari Ecoresort Residence hotel te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Afonso Pena van Capivari Ecoresort Residence hotel?
Er is een 80 km afstand tussen Afonso Pena en Capivari Ecoresort Residence hotel. - ❓
Hoe kunnen we vanaf het vliegveld bij Capivari Ecoresort Residence hotel komen?
Gasten van Capivari Ecoresort Residence hotel kunnen een luchthavenshuttle aanvragen. We raden aan om vooraf te bellen om de details te bevestigen. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Capivari Ecoresort Residence hotel?
Capivari Ecoresort Residence hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - ❓
Welk soort zwembad heeft Capivari Ecoresort Residence hotel?
Er is een verwarmd zwembad beschikbaar bij Capivari Ecoresort Residence hotel.